תיאטרומרקט

תאטרומרקט - חברת תוכן ואומנים המורכבת מקבוצת אומנים, שחקנים ואנשי קראייטיב. החברה מתמחה ביצירת קונספטים ותוכן לכל עולם האירועים וקידום המכירות.

החברה מפתחת תוכניות בידור, שעשועונים היתוליים, מופעים ייחודיים, סדנאות, פעילויות outdoor ופעילות indoor.

מחלקת השחקנים והאומנים שלנו מורכבת מארסנל גדול של שחקנים ושחקניות מקצועיים מכל הגילאים ומכל המגזרים, מנחים מקצועיים ומדריכי סדנאות, המשולבים במגוון רחב של פעילויות, מופעים, הדרכות ואירועי קד"מ.

מחלקת הקראייטיב שלנו יוצרת וממציאה את עצמה מחדש בחדשנות, בבחירת התוכן הנכון והמתאים, בניית תסריט אירוע וקונספט מושלם ובליהוק של אומן זה או אחר. מחלקת הקרייטיב שלנו גם מפתחת שעשועונים, סדנאות והפעלות ייחודיות ומגבשות הבלעדיות רק לנו .

חברת תאטרומרקט מייצגת אומני סטנד אפ, אומני קרקס, אומני בידור שונים מכל הסוגיים, ומופעים שונים וייחודיים.

דגש גדול בחברה מוקדש לקידום מכירות חוויתי בעל ערך מוסף המשלב אומנות, מכירות ועסקים. לרשותנו מאגר גדול של דיילים ודיילות מכל הארץ ומכל המגזרים לפרויקטים של קידום מכירות - החברה משתמשת בשחקניה ובדייליה בכדי להציג מוצר, לסייע בהשקתו, ליצור מודעות למוצר, הסבר על פעולתו וייעודו הכוללת הדרכה והפעלה באופן שימושו.

פעילות השחקנים והדיילים ומקצועיותם מסייעת בקידום המוצר בצורה ייחודית, מקורית, בולטת,קומוניקטיבית ומשעשעת, והופכת לחוויה בלתי נשכחת בתודעת הלקוח.

 
 
CyberCity | בניית אתרים